Davide Řehoři

Davide Řehoři

Davide Řehoři,

 

ve Zpravodaji opakovaně čtu Vaše osobní prezentace, jak jste za své působení v Radě města zvládl úkoly hodné Herkula a pokud by Vás v rozletu nebrzdila jakási skupinka občanů Mníšku, pak byste tohoto siláka jistě překonal. Minimálně v mlácení prázdné slámy.

 

Chtěl bych Vám a dalším spoluobčanům připomenout, že do zastupitelstva jste se dostal zásluhou nás, kteří jsme sestavili kandidátku ANO a vedli kampaň. Vaše přizvání mezi nás na poslední chvíli bylo pouze díky nepředvídatelným okolnostem.

 

Cílem členů a podporovatelů ANO bylo vymezit se vůči stávajícímu způsobu vedení radnice a náš program stavěl na protikorupční, liberální, středo-pravicové politice a prosazoval mimo jiné transparentnost, efektivní spravování obce, posílení rozhodování v souladu s právem a skoncování s politikařením.

 

Váš vstup do regionální politiky byl v souladu s tímto záměrem, čehož důkazem je, že jste byl nežádaným členem kontrolního nebo finančního výboru. Poté co jste byl pod tlakem veřejného mínění jmenován předsedou kontrolního výboru, jste se věnoval práci v tomto výboru a jedním z jeho závěrů bylo Vaše veřejné prohlášení ke kauze „Lavičky“, které se zapsalo do povědomí občanů Mníšku: „Šrot a špína v Mníšku“ (pro připomnění viz. Zpravodaj č. a 204 a také 242). Tehdy Vám bylo „smutno, nebo spíše špatně od žaludku“, z toho co předvádělo vedení města.

 

Nedlouho poté jste ovšem změnil tón, s těmi lavičkami to zase již tak horké nebylo a dokonce ani vedení města zase tak špatné nebylo a načež jste s radostí přijal funkci radního.

 

Od té doby vám pro změnu vadí občané a je Vám špatně zase z nich. Zná se, že máte citlivý žaludek, ale přijde to jak na co.

 

Nicméně jste ani nám, členům, podporovatelům a voličům ANO, ani dalším občanům a voličům nikdy řádně nevysvětlil, kde nastal ten obrat, proč již kauza lavičky není šrot a špína, proč se podílíte na tom, že vedení města dále neinformuje řádně lidi, chová se arogantně a porušuje zákony. Podrazil jste naše a své voliče, zpronevěřil se programu strany, za kterou jste byl zvolen zastupitelem. Jistě Vás nepřekvapí, že Vás v Mníšku znají pod jménem Převlečkabát.

 

 

Oldřich Kokeš

člen ANO

 

2 Replies to “Davide Řehoři”

  1. Ano (nebo ANO?), též jsem si všiml té nadzvukové rychlosti, jakou p. Řehoř předvedl co se týče změn jeho názorů a postojů. Zřejmě ve svém CV až příliš často uvádí slovo „flexibilní“. Byť s komerčním zájmovým sdružením ANO nesouhlasím z mnoha jiných důvodů, je evidentní, že právě na flexibilitě poddaných Babišlandu je celý úspěch postaven.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *